Lakovanie karosérií

Nový lak pre Vaše auto


Kvalitný lak, spoľahliví pracovníci

Hľadáte spoľahlivú a kvalitnú firmu, ktorá sa postará o lakovanie Vášho auta? V HOLLEN Oldtimer sa zaoberáme lakovaním karosérií vozidiel všetkých prevedení, typov a značiek, od historických vozidiel až po súčasné. Ponúkame komplexné služby lakovania, od prípravy podkladu, opravy jeho poškodení, až po nanášanie kvalitných farieb a ochranných lakov podľa Vašho výberu.

Skúsený tím

Na prácu používame len kvalitné produkty osvedčených značiek, overených rokmi fungovania našej lakovne. To platí aj o našom skúsenom tíme, s ktorým Vám ponúkneme služby presne podľa Vašich požiadaviek – od kompletných celolakov, cez lakovanie dielov až po údržbu a leštenie povrchu lakov.

Prezrite si galériu našich doterajších projektov, ktoré svedčia o vysokom kvalitatívnom štandarte našej práce. Nájdete tam rôzne prevedenia karosérií množstva značiek, s ktorými už máme skúsenosti. Neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo cez kontaktný formulár nižšie.a my Vám radi pripravíme nezáväznú cenovú ponuku. Ideálne, ak nám zašlete fotografie vozidla s popisom stavu a my sa už postaráme, aby ste dostali všetky potrebné informácie. Dlhoročná prax najmä v oblasti historických vozidiel nás naučila byť flexibilnými a schopnými vyhovieť požiadavkám a predstavám našich klientov.

Lakovanie vozidiel je našou vášňou a poslaním. Pomáhame zachovať historické hodnoty ale zároveň chceme udržiavať v dobrej kondícii aj lesk súčasných vozidiel. V prípade otázok sa na nás s dôverou obráťte alebo si dohodnite osobné stretnutie v našej prevádzke v Stupave.

 

Tešíme sa na stretnutie!

Ing.Juraj Vrbik
riaditeľ prevádzky Oldtimer a Autoservis
 

 

Potrebuje vaše auto nový lak?

Vyplňte formulár a my vás kontaktujeme